Zmiany w prawie pracy w 2017 r. i 2018 r.

Małgorzata Regulska-Cieślak        17 listopada 2017        Komentarze (0)

Serdecznie zapraszam na szkolenie dotyczące zmian w prawie pracy jakie nastąpiły w 2017 r., zmian jakie są planowane na 2018 r. oraz tego w jaki sposób zmiany z 2016 r. wpłynęły na obecną praktykę w obszarze spraw kadrowych.

Szkolenie odbędzie się w dniu 18 stycznia 2018 r. w godz. 9.30-16.00, w ADN Centrum Konferencyjne Sp. z o.o. Sp. k. Budynek Atrium Tower przy Al. Jana Pawła II 25, w Warszawie.

Szkolenie jest skierowane do: dyrektorów personalnych, dyrektorów/kierowników działów kadr i płac, specjalistów ds. kadr i płac, pracowników firm payrollowych, managerów nadzorujących działy HR oraz osób zajmujących kierownicze stanowiska związane z ZZL a także do osób zajmujących się na co dzień tematyką pracowniczą, osób, które chcą poznać tę tematykę lub zweryfikować, czy prawidłowo stosują nowe przepisy z obszaru prawa pracy. Szkolenie jest również skierowane do osób zarządzających zakładem pracy, ich właścicieli, dyrektorów, kierowników.

Szersze informacje o szkoleniu wraz ze szczegółową agendą znajdują się tutaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Małgorzata Regulska-Cieślak RADCA PRAWNY Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Małgorzata Regulska-Cieślak RADCA PRAWNY z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.regulska-cieslak@kancelaria-mregulska.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: