Zdrowie w pracy – konferencja w dn. 13 czerwca 2017 r.

Małgorzata Regulska-Cieślak        29 maja 2017        Komentarze (0)

Bardzo miło mi poinformować, iż zostałam zaproszona do wygłoszenia prelekcji dot. tego jak należy zapobiegać mobbingowi w miejscu pracy na konferencji pt.: Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie – efektywne zarządzanie bezpieczeństwem i zdrowiem pracowników”, która odbędzie się w dniu 13 czerwca od godz. 9.00  w sali konferencyjnej Centrali ZUS, ul. Szamocka 3, 5 w Warszawie.

Konferencja organizowana jest przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy.

Piszę o tym bo wciąż można wziąć udział w Konferencji!

Celem konferencji jest przedstawienie najpowszechniejszych problemów występujących w środowisku pracy m.in. chorób przewlekłych, narastającej liczby schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego oraz zagrożeń psychospołecznych, ich wpływu na funkcjonowanie zarówno pracowników, jak i organizacji oraz wskazanie, jakie środki można zastosować w celu ich ograniczenia. Podjęte zagadnienia mają za zadanie przybliżyć metody, dzięki którym na poziomie organizacji, jak również indywidualnie można skutecznie wpływać na jakość środowiska pracy i własne zdrowie.

Konferencja jest skierowana do:

  • menedżerów i osób kierujących pracownikami
  • specjalistów i pracowników działów HR
  • pracowników administracji publicznej i zawodów związanych z obsługą klienta
  • pracodawców i ich organizacji
  • specjalistów bhp
  • osób zajmujących się promocją zdrowia w miejscu pracy
  • związków zawodowych.

Organizatorzy zapraszają także przedstawicieli służby medycyny pracy oraz studentów kierunków związanych z psychologią, socjologią, zarządzaniem, zarządzaniem zasobami ludzkimi, administracją państwową.

Konferencja pn. „Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie – efektywne zarządzanie bezpieczeństwem i zdrowiem pracowników”, jest organizowana w ramach europejskiej kampanii informacyjnej 2016 – 2017 pn. „Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie”.

Uwaga! Udział jest bezpłatny!

Zgłoszenia będą przyjmowane do momentu wyczerpania miejsc. Program konferencji i formularz zgłoszenia są dostępne na stronie http://bezpieczni.ciop.pl

Swoją prezentację przedstawię w godz. 12.00-12.30. Mam nadzieję, że się spotkamy!

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Małgorzata Regulska-Cieślak RADCA PRAWNY Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Małgorzata Regulska-Cieślak RADCA PRAWNY z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.regulska-cieslak@kancelaria-mregulska.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: