Jak wskazać przyczynę wypowiedzenia umowy o pracę?

Małgorzata Regulska-Cieślak        03 października 2016        Komentarze (0)

Witaj,

dziś oddaję w Twoje ręce mój pierwszy e-book pt. „Prawidłowo wskazana przyczyna wypowiedzenia umowy o pracę„. Możesz pobrać go ze strony głównej bloga, po jego lewej stronie, zupełnie darmowo.

Mam nadzieję, że pomoże Ci on w Twojej pracy w zakresie zasobów ludzkich oraz że rozwiąże wątpliwości, które w zakresie wypowiadania umów o pracę możesz posiadać.

W e-booku znajdziesz porady co robić, aby zminimalizować negatywne konsekwencje dla pracodawcy nie tylko na etapie sporządzania wypowiedzenia umowy o pracę, ale również na etapie jego wręczania pracownikowi. Czy wiesz jakie jest stanowisko GIODO w tym zakresie?

O tym wszystkim dowiesz się po przeczytaniu mojego e-booka.

Zapraszam do lektury!

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Małgorzata Regulska-Cieślak RADCA PRAWNY Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Małgorzata Regulska-Cieślak RADCA PRAWNY z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.regulska-cieslak@kancelaria-mregulska.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: