umowa o pracę a umowa zlecenia po 1 stycznia 2017 r.

Małgorzata Regulska-Cieślak        21 listopada 2016        Komentarze (0)

Na blogu oraz na nowej stronie internetowej mojej kancelarii zamieszczam ostatnio sporo treści dot. nowelizacji ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę.

W związku z wejściem w życie ww. nowelizacji i zarazem wymogów dotyczących umów zleceń (umów o świadczenie usług) narosło wiele wątpliwości dotyczących tego, czy tego typu umowy cywilnoprawne nie będą „przypominały” umów o pracę.

W związku z tym kilka dni temu dodałam nowy artykuł o tym jak kształtuje się umowa zlecenia (umowa o świadczenie usług) a jak umowa o pracę po 1 stycznia 2017 r.

Do lektury zapraszam tutaj oraz tutaj.

Uwaga! Wszystkie zmiany Kodeksu pracy, które weszły w życie w dniu 1 stycznia 2017 r., projekty zmian na 2017 r., najważniejsze zmiany z 2016 r.oraz zmiany w zakresie umów cywilnoprawnych zostaną omówione podczas szkolenia, które odbędzie się w dniu 3 lutego 2017 r. w Warszawie. Szczegóły szkolenia i zapisy dostępne są tutaj.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Małgorzata Regulska-Cieślak RADCA PRAWNY Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Małgorzata Regulska-Cieślak RADCA PRAWNY z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.regulska-cieslak@kancelaria-mregulska.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: